شبکه های کامپیتوری
(Network)

شبکه های پردیسی (Campus Networks) در سال های اخیر به شدت تکامل یافته است. شبکه سنتی لایه‌ای با مرزهای مشخص بین LAN، SD-WAN، Wifi، Access Control در حال ترکیب شدن است و چیزی شبیه به یک مرکز داده مدرن را بوجود آورده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، طراحی هر شبکه جدید یا به روز شده بحث متفاوتی را به خود می گیرد. تمرکز از پورت ها و سرعت ها به تحرک کاربر، سازگاری سایت به سایت، ردیابی امنیت نقطه به نقطه، توانایی کاربران برای ثبت خودکار دستگاه های خود در شبکه (BYOD) تغییر می کند.

برای کسب و کارهای امروزی، یک شبکه بسیار مهم است. زیرساخت شبکه باعث اتصال هر فرد، هر ماشین محاسباتی و هر منبع اطلاعاتی در سازمان شما می شود. به این ترتیب، ضروری است که پشتیبانی زیرساخت شبکه شما با سرعت و قابلیت اطمینان ساخته شود. این مهم به تیم شما اجازه می دهد که در انجام کارهای تیمی و خدمات رسانی به مشتریان  به طور فزاینده ای کارآمد عمل نمایند.

ساختن چنین شبکه ای دشوار است چرا که همیشه در حال رشد است و نیاز به تخصص لازم برای ایجاد خدمات زیرساخت شبکه ایمن، مدیریت و پشتیبانی زیرساخت شبکه LAN، WAN و بی سیم شما را دارد. ما از محصولات پیشرو در صنعت استفاده می کنیم و رویکردی کاملاً یکپارچه و مشاوره ای را در پیش می گیریم. در نهایت به دنبال استفاده از فناوری به گونه ای هستیم که زیرساخت پشتیبانی شبکه کامل را برای اهداف تجاری و کسب و کار شما ایجاد کند.

خدمات پردیس در حوزه شبکه

برای مشاوره پروژه‌ها خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پروژه‌های دیتاسنتر پردیس