مشاوره، طراحی، نظارت

یکی از اصلی‌ترین سرویس‌هایی که شرکت پردیس به مشتریان خود ارایه می‌دهد خدمات مشاوره، طراحی و نظارت بر ساخت دیتاسنتر است. شرکت پردیس با قرارگرفتن در کنار مشتریان خود در فازهای مختلف برنامه‌ریزی، طراحی و پیاده‌سازی یک دیتاسنتر جدید یا توسعه و بهینه‌سازی دیتاسنتر موجود، به ارایه راهکارهای لازم می‌پردازد و تجربیات حاصل از چندین سال فعالیت حرفه‌ای و تخصصی خود در حوزه‌های مختلف دیتاسنتر را به مشتریان خود انتقال می‌دهد.

طراحی‌ها بر اساس اصول مهندسی دیتاسنتر و استانداردهای بومی و بین‌المللی ارایه می‌شود. استانداردهایی مانند TIA-942 یا BICSI 002 به‌عنوان استانداردهای مرجع و اصول کار طراحی موردنظر قرار می‌گیرند. نکته کلیدی و طلایی در شرکت پردیس ارایه طراحی‌ متناسب با نیاز مشتری و بر اساس نیازسنجی اختصاصی است که موجب افزایش رضایت‌مندی مشتریان از خدمات ارائه شده و اثر بخشی بیشتر پروژه‌ها است.

نظارت بر اجرا، یکی از سرویس های مهم شرکت پردیس است که در طی آن اجرای دیتاسنتر و صحت عملکرد نصب و پیاده‌سازی تجهیزاتش توسط پیمانکار مورد بررسی و نظارت قرار می‌گیرد تا بهره‌بردار محترم نسبت به اجرای صحیح پروژه، اطمینان داشته باشد. ناظرین باتجربه در تیم فنی پردیس، می‌توانند از بروز مشکلاتی که در دیتاسنترها به دلیل عدم رعایت اصول فنی و مهندسی و استاندارد‌ها روی می‌دهد، جلوگیری کنند.

برای مشاوره پروژه‌های دیتاسنتر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پروژه‌های دیتاسنتر پردیس

مطالب دیتاسنتر پردیس