راهکاری های جامع امنیت اطلاعات
(Security)

امنیت شبکه حفاظت از زیرساخت شبکه در برابر دسترسی غیرمجاز، سوء استفاده یا سرقت است. که شامل ایجاد زیرساخت ایمن برای دستگاه ها، برنامه ها، کاربران و برنامه ها است تا به شیوه ای ایمن کار کنند.

امنیت شبکه چندین لایه دفاعی را در لبه و شبکه ترکیب می کند. هر لایه امنیتی شبکه سیاست‌ها و کنترل‌هایی را پیاده سازی می کند. کاربران مجاز به منابع شبکه دسترسی پیدا می کنند، اما عوامل مخرب از انجام سوء استفاده ها و تهدیدات مسدود می شوند.

دیجیتالی شدن دنیای ما را متحول کرده است. نحوه زندگی، کار، بازی و یادگیری ما همه تغییر کرده است. هر سازمانی که می خواهد خدمات مورد نیاز مشتریان و کارکنان را ارایه دهد، باید از شبکه خود محافظت کند. امنیت شبکه همچنین به شما کمک می کند تا از اطلاعات اختصاصی در برابر حمله محافظت کنید. در نهایت از شهرت و برند شما محافظت می کند.

انواع متداول امنیت شبکه عبارتند از: کنترل دسترسی به شبکه، سیاست‌های امنیتی فناوری اطلاعات،امنیت برنامه، مدیریت وصله آسیب‌پذیری، تست نفوذ شبکه، جلوگیری از از دست دادن داده، نرم‌افزار آنتی ویروس، شناسایی نقطه پایانی و پاسخ (EDR)، امنیت ایمیل، امنیت بی‌سیم، IDS/IPS، تقسیم بندی شبکه، SIEM، امنیت وب، احراز هویت چند عامل (MFA)، پیاده سازی فرآیندها و استانداردهای امنیتی و ایجاد شبکه خصوصی مجازی.

امنیت شبکه در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مهم است زیرا بازیگران تهدید به دنبال راه‌هایی برای بهره‌برداری از مخاطرات و ضعف های امنیتی سازمان ها در راستای اهداف مالی و یا خرابکارانه خود می باشند.

خدمات پردیس در حوزه امنیت

برای مشاوره پروژه‌های خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پروژه‌های امنیت پردیس

مطالب امنیت پردیس