ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/07/17

خبرها » شرکت ودافون بیش از هزار فروشگاه خود را در اروپا می بندد


مدیر عامل شرکت ودافون گفت این شرکت ۱۵ درصد از ۷۷۰۰ فروشگاه خود را در اروپا می بندد.

 

 

 

به نقل از رویترز، نیک راید  مدیر عامل شرکت ودافون گفت این شرکت 15 درصد از 7700 فروشگاه خود را در اروپا می بندد و باقیمانده آنها را ارتقا می‌دهد چون مشتریان بیشتر آنلاین خرید می‌کنند و انتظارات آنها از خرید در فروشگاه تغییر کرده است.

 

 این گروه وضعیت فروشگاه های خود در اروپا را بررسی می کند تا بداند مشتریان در هر موقعیت چه چیزی می خواهند. 40 درصد از فروشگاه های این شرکت تا سال 2021 تغییر شکل می دهند.

 

 خدماتی که شرکت های اپل و آمازون به مشتریان ارائه می دهند، انتظارات آنها را تغییر داده است و ودافون امیدوار است با بازاریابی هدفمند و اختصاصی خدمات خود را سریعتر از رقبای سابقش مثل داچ تلکام و تلفنونیکا بهبود بخشد.

 

راید گفت:« اگر عقیده دارید 40 درصد معاملات شما دیجیتال خواهد بود، بنابراین چرا باید یک نفر به فروشگاه برود. سفرها و اهداف خرید از فروشگاه تغییر کرده است».

 

وی گفت ودافون از فناوری های جدید مثل ربات های سخنگوی دارای هوش مصنوعی برای کمک به مشتریان در خرید محصولات و خدمات تنها با سه کلیک استفاده می کند.

 

ولی ودافون، دومین اپراتور بزرگ موبایل دنیا، قصد دارد فروشگاه های بیشتری را در انگلیس باز کند.

 

این شرکت در سپتامبر طرح های خود را برای باز کردن 24 فروشگاه انحصاری در انگلیس در سال جاری میلادی اعلام کرد و در حال بررسی امکان افتتاح 50 فروشگاه دیگر در 2020 در ارتباط با خدمات جدید آنلاین است.

 

 انگلیس بازار خانه ودافن است. رید گفت آلمان موتور رشد این شرکت خواهد بود. ودافون «یونیتی میدیا» بزرگترین شبکه کابلی آلمان را در یک قرارداد 22 میلیارد دلاری برای خرید سرمایه های لیبرتی گلوبال به دست آورده است.

 

وی گفت:« من مطمئنم آلمان با 40 درصد جریان آزاد پول نقد، قلب شرکت است. ما حالا یک موقعیت سرمایه ای عالی در این بازار داریم».

 

ودافون قصد دارد تا سال مالی 2021، هزینه های خود را 1.2 میلیارد پوند کاهش دهد.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید