ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1396/12/16

خبرها » خدمات ابری Drop Box و گوگل یکپارچه شد


همکاران سیستم- شرکت Drop Box از آغاز همکاری‌های جدیدی با گوگل خبر داد تا به موجب آن سری جدید افزونه‌های قابل اجرا روی چند پلتفرم با امکان اتصال به ابزار پردازش ابری G-Suite مبتنی بر پلتفرم اصلی Drop Box را فراهم کند.

به گزارش وب‌سایت Zdnet؛ شرکت Drop Boxدر آخرین بیانیه خود اعلام کرده بود که در حوزه خدمات ذخیره‌سازی داده روی فضای ابری و بازارهای همکاری محتوا در حال رقابت با گوگل است.

دراپباکس هم اکنون G-Suite را به عنوان یکی از ابزارهای مناسب برای ارتقا می‌داند و از این طریق می‌کوشد یک بسته یکپارچه برای ذخیره‌سازی و مدیریت محتوا در اختیار مشتریان خود بگذارد.

شرکت Drop Boxپیش‌بینی کرده است بیش از ۵۰ درصد کاربران آن به صورت همزمان از خدمات رایانش ابری G-Suite هم بهره می‌برند و با این وجود تاکنون هیچ راهکاری برای اجرای G-Suite در مجموعه خدمات پردازش ابری Drop Box ارایه نشده بود.

 

 

«تونی لی» مدیر مهندسی Drop Box در این خصوص توضیح داد: «ما میخواهیم این اقدام را برای کاربران خود آسان کنیم تا از طریق ابزارهای که به آنها علاقه‌مند هستند، چند دستگاه مختلف را مورد استفاده قرار دهند. ما از آغاز همکاری‌ها با گوگل بسیار خرسندیم تا انحصار را بشکنیم و تیم‌های اطلاعاتی متمرکز را غنی‌تر کنیم.»

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید