ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1396/04/31

خبرها » اینترنت یک گیگابیتی به شهر بریستول انگلیس رسید


با ایجاد شبکه کامل فیبرنوری در شهر بریستول انگلیس، صاحبان مشاغل در این شهر می توانند به اینترنت فوق سریع با سرعت یک گیگابیت در ثانیه دسترسی داشته باشند.

شورای شهر بریستول اعلام کرده که صاحبان مشاغل در این شهر می توانند با اتصال به شبکه فیبر نوری BNET duct fibre (FTTP) که بخش اعظم شهر مذکور را پوشش می دهد به خدمات متنوعی دسترسی یابند.

 

این شبکه فیبرنوری ۸۰ کیلومتری که در اصل در مالکیت شبکه تلویزیون کابلی Rediffusion بوده است، از سال ۲۰۱۵ برای تسهیل دسترسی به اینترنت پرسرعت بهینه سازی شد و ظرفیت آن با عقد قراردادی ۲۰ ساله میان شورای شهر بریستول و دو شرکت ITS Technology Group  و  Net Support ارتقا یافت.

 

دسترسی به خدمات متنوع چندرسانه ای، امکان استفاده از نرم افزارهای پیچیده بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتری، دسترسی آسان به خدمات کلود و غیره از جمله مزایای راه اندازی اینترنت فوق سریع در بریستول است. هزینه استفاده از این خدمات در ماه ۳۵۰ پوند اعلام شده است.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید