ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

 • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
 • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
 • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

 • بودجه ۱۹ میلیاردی وزارت ارتباطات برای هوشمندسازی ‌مدارس

  1395/10/01

  مسئول گروه هوشمندسازی مدارس در وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود بودجه و امکانات و عدم آشنایی معلمان با ابزار فناوری به عنوان موانع فرآیند هوشمندسازی، از تخصیص ۱۹ میلیارد تومان بودجه از طرف وزارت ارتباطات برای خرید تجهیزات هوشمندسازی مدارس و نیز برگزاری دوره‌های آموزش مجازی به معلمان خبر داد.


 • معاون وزیر ارتباطات خبر داد: رونمایی از فاز دوم شبکه ملی اطلاعات در دهه فجر

  1395/09/30

  نصرالله جهانگرد از رونمایی فازهای دوم و سوم شبکه ملی اطلاعات به ترتیب در دهه فجر و روز ارتباطات سال ۱۳۹۶ خبر داد.   معاون وزیر ارتباطات در گفت‌وگو با ایسنا، اعلام آخرین وضعیت شبکه ملی اطلاعات پرداخت و عنوان کرد: از دید ما شبکه مانند یک انسان است که در ابتدا متولد شده، اما به تدریج اندام‌های آن رشد پیدا می‌کند بر همین اساس شبکه ملی اطلاعات اکنون ایجاد شده اما به مرور زمان تکمیل و منسجم خواهد شد.


 • وزیر ارتباطات: دنبال بررسی محتوای کانال‌های تلگرامی نیستیم

  1395/09/30

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که بحث بررسی محتوای کانال‌های تلگرامی وجود ندارد و این کار برای احترام به آبروی افراد انجام می‌شود.   محمود واعظی در جمع خبرنگاران درباره تضمین وزارت ارتباطات برای تبدیل نشدن سرنوشت کانال‌های تلگرامی به روزنامه‌هایی که توقیف می‌شوند، اظهارکرد: اصلا نه بحث محتواست نه چیز دیگری، بحث این است که با این اقدام کانالی وجود دارد و همه می‌دانند که متعلق به کیست؛ مانند فردی که روزنامه‌ای تاسیس کرده و همه مطلعند اکه این روزنامه در کجا مستقر است.


 • آماده شدن اولین خودرو فیات-کرایسلر برای گوگل

  1395/09/30

  فیات-کرایسلر اولین تصاویر از ناوگان تست خودروی هیبریدی خودران کرایسلر پاسفیکا را که برای شرکت خودروی خودران گوگل(وایمو) توسعه داده، منتشر کرد.     مینی ون وایمو(Waymo) شبیه یک پاسفیکا معمولی به نظر می‌رسد، اما یک حسگر مشخص روی سقف آن تعبیه شده است. همچنین حسگرهای نامحسوس تری نیز روی لبه انتهایی سقف، هر دو گلگیر جلو و سپرهای جلو و عقب کار گذاشته شده است.


 • "قطعیت" تا "خودسرانه بودن" ابطال قرارداد مخابرات

  1395/09/30

  در حالی که مشاور سازمان خصوصی‌سازی فسخ قرارداد واگذاری مخابرات ایران را قطعی می داند، یک نماینده مجلس ابطال این قرارداد را اقدامی خودسرانه دانسته و بر این باور است کلیه خسارات ناشی از کاهش ارزش سهام مردم در این شرکت به عهده سازمان خصوصی سازی است.   در پی اعلام فسخ قرارداد واگذاری بلوک سهام شرکت مخابرات ایران توسط سازمان خصوصی سازی، تازگی‌ها مشاور این سازمان اعلام کرده که فسخ قرارداد مخابرات کاملا قطعی است.


 • سازمان خصوصی‌سازی: مخابرات حق شکایت دارد

  1395/09/30

  سازمان خصوصی سازی در خصوص نامه مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین به مدیرعامل مخابرات ایران اطلاعیه ای را صادر کرد.   در پی انتشار نامه مدیرعامل شرکت توسعه اعتماد مبین به مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مبنی بر بی اعتبار بودن اطلاعیه سازمان خصوصی سازی در خصوص فسخ قرارداد واگذاری سهام کنترلی و مدیریتی شرکت مخابرات ایران، سازمان خصوصی سازی اطلاعیه ای را بدین شرح صادر کرد:   پیرو اطلاعیه روز سه شنبه مورخ 23 آذرماه 1395 این سازمان در مورد فسخ قرارداد واگذاری سهام بلوکی شرکت مخابرات ایران، نظر به اینکه شرکت خریدار پاسخی را به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه نموده و اقدام سازمان خصوصی سازی مبنی بر فسخ قرارداد واگذاری را فاقد اعتبار قانونی اعلام نموده است، تاکید می نماید سازمان خصوصی سازی به موجب مفاد قراردادی فی مابین از جمله ماده 11 و تبصره ذیل آن، دارای حق فسخ قرارداد به دلیل عدم ایفای تمام یا بخشی از تعهدات از سوی خریدار بوده و به اعتبار همین حق مبادرت به فسخ قرارداد نموده است.


 • ادعای سازمان خصوصی سازی برای فسخ معامله مخابرات غیرقانونی اعلام شد

  1395/09/30

  شرکت سرمایه گذاری اعتماد مبین در راستای درخواست سازمان بورس برای افشای اطلاعات شرکت پیرامون ایجاد هر گونه تغییر در ساختار مالکیت مخابرات، اطلاعیه سازمان خصوصی سازی را فاقد اعتبار و غیرقانونی دانست.   سازمان خصوصی سازی در هفته گذشته با صدور اطلاعیه ای فوری و مهم از فسخ قرارداد معامله بلوک 50 درصد بعلاوه یک سهمی مخابرات ایران خبر داد و اعلام کرد در چارچوب مفاد قرارداد منعقده با خریدار بلوکی سهام شرکت مخابرات ایران و نظر به عدم ایفای تعهدات قراردادی مزبور از جانب خریدار این سهام و نقض مکرر این تعهدات، از حق فسخ مندرج در قرارداد یاد شده استفاده کرده است.


 • وزیر ارتباطات: برنامه داریم که فیلترینگ را از بخش گلوگاه به سطح دسترسی بیاوریم تا استاد دانشگاه مشکل نداشته باشد

  1395/09/30

  وزیر ارتباطات: برنامه داریم که فیلترینگ را از بخش گلوگاه به سطح دسترسی بیاوریم تا استاد دانشگاه مشکل نداشته باشد وزیر ارتباطات گفت برنامه داریم که فیلترینگ را از بخش GATEWAY به سطح دسترسی آورده تا اگر یک استاد دانشگاه به اطلاعات علمی نیاز دارد که برای عموم فیلتر شده است، از طریق آن شرکتی که خدمات می گیرد، صفحات برایش باز شود تا بدین ترتیب مردم از فرصت های اینترنت بتوانند استفاده کنند.


 • چراغ سبز نسبی بانک مرکزی به NFC و پرداخت موبایلی

  1395/09/30

  در اولین روزهای پاییز امسال و در نمایشگاه الکامپ خبر رسید که ایرانسل و اینفوتک با همکاری هم برای اولین بار از راه‌حل جامع NFC در خاورمیانه و شمال آفریقا رونمایی کردند. اواخر مهر ماه هم خبر رسید که خدمات انفورماتیک و همراه اول با هم توافق کرده‌اند که در زمینه NFC همکاری کنند. البته پیش از این و زمانی که ماه مهر هنوز به نیمه نرسیده بود به‌پرداخت هم اعلام کرد که با اپلیکیشن سکه فعالیت در زمینه پرداخت از طریق  NFC را شروع کرده است.


 • پرداخت موبایلی چگونه به یک جریان اصلی در پرداخت تبدیل می‌شود؟

  1395/09/30

  تکنولوژی پرداخت موبایلی از سال ۲۰۱۳ که شرکت اپل وارد بازار پرداخت همراه شد رشد، چشمگیری کرد. در آن زمان اپل پی تنها ابزار اصلی پرداخت همراه بود. اما در دو سال اخیر انواع گوناگونی از سیستم‌های پرداخت موبایلی مانند اندرویدپی، وال مارت پی، سامسونگ پی در جهان و وین‌وین در ایران روانه بازار شدند.


Last Next ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  ... Previous First 
ماه: سال: